Про компанію

ТОВ «Профтех-Сервіс» – офіційний дилер та сервісний партнер Karcher в Україні. Компанія Karcher – це лідер продажу збиральної техніки в усьому світі. 
Наша компанія встигла зарекомендувати себе як стабільний і надійний продавець якісної продукції. Весь товар сертифікований та забезпечується гарантійними зобов'язаннями фірми-виробника. Купуючи у нас техніку, ви можете бути впевнені, що вона сертифікована в Україні, має інструкцію українською або російською мовою та має офіційну гарантію авторизованого сервісного центру. 

Персонал ТОВ "Профтех-Сервіс" - високопрофесійні фахівці. Всі співробітники нашої компанії щорічно проходять навчання за специфікою товару та сервісними послугами. Ми в курсі всіх новинок та акціях Karcher. Ми знаємо, як правильно підібрати обладнання, яке успішно вирішуватиме завдання саме Вашого підприємства чи будинку. Професійно обрана техніка – це не лише запорука чистоти, а й оптимізація бюджету, а також часу, витраченого на прибирання. 

Сервісний центр нашої компанії сертифікований за європейськими стандартами. Ми гарантуємо якість ремонту та виконання робіт в обумовлені терміни.

изображение_viber_2022-02-10_15-55-32-594.jpg

122.jpg
ТОВ "Профтех-сервіс" – це високоякісний сервіс техніки Karcher. Ми надаємо такі послуги:

- консультації з будь-яких питань:   
- гарантійний та поточний ремонт;
- технічне обслуговування обладнання Керхер; - виїзд інженера на об'єкт клієнта;
Ми проводимо ремонт прибиральної та миючої техніки Керхер, заміну деталей та розхідників, що вийшли з ладу в процесі експлуатації. Для ремонту ми використовуємо оригінальні запчастини Керхер. Наші співробітники сервісного центру проходять відповідне навчання, що періодично підтверджують кваліфікацію, що гарантує якісне виконання ремонтних робіт. У нашому розпорядженні спеціалізовані ремонтні стенди для всіх груп техніки, склад запчастин та можливість швидкої доставки необхідної деталі зі складу виробника. Після проведення ремонту обладнання проходить комплексні випробування та перевірку безпеки.

изображение_viber_2022-02-10_15-55-32-594.jpg